Hortulus 1986 

Spełnij marzenia o wymarzonym ogrodzie

W Hortulus projektujemy i kompleksowo wykonujemy realizacje ogrodów, a także zieleni miejskiej, parków i placów zabaw.

Mamy serce do zieleni

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi przykładowymi realizacjami w zakładce “Galeria”.

Nasza oferta

Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc!

Ogrody od projektu do realizacji

Architektura ogrodowa - altany i zadaszenia

Zakładanie i pielęgnacja trawnika

Automatyczne systemy nawadniające

Kompleksowa pielęgnacja ogrodów

Sprzedaż roślin prosto ze szkółki

W Hortulus posiadamy własną szkółkę roślin ozdobnych, dzięki czemu ręczymy, że każda z nich wzrastała z sercem pod naszym czujnym okiemSpecjalizujemy się w drzewach i krzewach iglastych,  część z nich formujemy w kule na wysokim pniu. Klienci mogą sami wybierać z plantacji drzewka na świętą: świerki i jodły. Zapraszamy na plac sprzedaży hurtowej i detalicznej w Zielątkowie czynny od marca do grudnia.

Usługi miniładowarką

Żeby przyspieszyć pracę, oferujemy również usługi minikoparką. Dzięki czemu pracujemy bardziej efektywnie i wydajnie, co ma znaczenie zwłaszcza w przypadku dużych powierzchni, jak parki, skwery czy place zabaw.

Prace murarskie

Żeby zagwarantować solidność wykonania, współpracujemy z zaufanymi podwykonawcami z zakresu murarstwa i budownictwa, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twój ogród będzie oparty na solidnych fundamentach.

Wycinka drzew

Zajmujemy się również profesjonalną wycinką drzew na terenie Poznania i okolic. Oferujemy szybkie terminy realizacji, jak i zapewniamy kompleksowe uprzątnięcie terenu po wycince.

Nasze realizacje

Sprawdź efekty przed i po – kompleksowe zakładanie ogrodu od projektu do realizacji.

Spełniamy marzenia o ogrodach od 1986 r.

Witamy serdecznie na stronie pracowni architektury krajobrazu Hortulus!

Od 1986 r. wykonujemy zlecenia i realizacje dla osób prywatnych, firm i instytucji. Działamy na terenie Poznania i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi przykładowymi realizacjami w zakładce “Galeria”.

“Pamiętajcie o ogrodach” jak śpiewał Marek Grechuta do słów Jonasza Kofty… Zwłaszcza w dzisiejszych, niezwykle zabieganych czasach warto poświęcić chwilę uwagi miejscu, które zrekompensuje się nam błogim odpoczynkiem po ciężkim dniu i chwilą wytchnienia dla umysłu. Ogród to też miejsce zabawy, rozrywki, letnich przyjęć pod gołym niebem – a także wszystkim tym, co tylko sobie wymarzysz.

W Hortulus projektujemy i kompleksowo wykonujemy realizacje ogrodów, a także zieleni miejskiej, parków i placów zabaw. Dołożymy wszelkich starań, by sprostać nawet najbardziej wymyślnym oczekiwaniom i zadowolić nawet najbardziej wyszukane gusta.

Dysponujemy nie tylko wiedzą i latami doświadczenia, ale także masą oryginalnych, nieszablonowych pomysłów.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Biuro Hortulus 1986

+48 604 22 19 66

SZKÓŁKA ROŚLIN

+48 694 97 08 70

biuro@hortulus1986.pl

Zielątkowo, ul. Leśna 14

Wybudujmy wspólnie Twój wymarzony ogród!

Masz pytanie? Chcesz dowiedzieć się więcej, a może chcesz umówić się z nami na spotkanie w sprawie Twojego wymarzonego ogrodu? Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już teraz!